ZAJĘCIA DODATKOWE DLA DZIECI

 

Oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki oraz akrobatykę dla grup rekreacyjnych.  Naszym celem jest pokazanie radosnej strony sportu, zaszczepienie pasji, nauka dyscypliny i systematyczności.

 

Działając w wielu lokalizacjach szukamy talentów, które dzięki współpracy z klubem sportowym AZS AWF Wrocław kierujemy w stronę sportu wyczynowego.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia dla dzieci już od 18 miesiąca życia!

STAWIAMY NA ZDROWIE!

 

Proponowane przez nas zajęcia opierają się na ćwiczeniach gimnastycznych i akrobatycznych.  Jak wiadomo to dyscypliny, które zapewniają harmonijny rozwój całego organizmu. Siła, gibkość, wytrzymałość, szybkość, wszystko to jest ważne oczywiście w odpowiednich proporcjach!

Trening gimnastyczny zapewni piękną sylwetkę i uchroni przed wadami postawy!

 

MOTYWUJEMY!


Pozytywna motywacja to jeden z elementów, który ma zachęcić dzieci do systematycznej pracy – każdy dobry trening to zdobyty punkt na specjalnej karcie motywacyjnej. To również sygnał dla was drodzy Rodzice, czy
dziecko było na zajęciach skupione, zaangażowane i chętnie wykonywało polecenia trenera. Oceniamy postawę, a nie umiejętności. Nagradzamy postęp, nie porównujemy!

POKAZUJEMY RADOŚĆ!


Najwięcej satysfakcji dają nam uśmiechnięci uczestnicy! Rodzicu, jeśli twoje dziecko nie chce brać udziału w zajęciach, pozwól wybrać mu inną formę ruchu! Każdy z Nas jest inny i ma inne potrzeby, nauczmy się ich słuchać.

Wiemy jak wielka odpowiedzialność spoczywa na Naszych trenerach i zrobimy wszystko aby Was nie zawieść! Jeśli pojawi się jakiś problem zadzwoń/ napisz, wspólnie znajdziemy rozwiązanie!

 

Evolution Academy

 

Zajęcia odbywają się na terenie całego Wrocławia.

Kontakt:

 

Tel. +48 533 220 976

E-mail:  akrobatyka.wroclaw@wp.pl

            akro.wroclaw@gmail.com

           

Znajdź nas również:

 

  • Facebook
  • Google+
  • YouTube
  • Instagram

C   2013 by Evolution Academy.